Teeme Ära Juhani Puukooli moodi – Juhani Puukool

Meie siin Juhani Puukoolis ei ürita seekord midagi ära koristada, vaid püüame tekitada vähem prügi.Amplid

Kui enamasti saab aiapoodidest osta ampli või rõdukasti taimi kas ühekaupa või odavasse amplisse kokku istutatuna, siis meie pakume võimalust mitte osta endale igal aastal uusi ühetaolisi ampelpotte, mis tegelikult ühegi hoone juures maitsekad välja ei näe ja ka taimede kasvuks piisavad pole.

Täitepott

Oleme turule tulnud uudse tootega, mis selle probleemi lahendab. Ampli täitepott on keskmise ampli mõõtu kauss, kuhu oleme valinud parimad amplitaimed. Taimed on selles potis juba mõnda aega koos kasvanud. Ümber istutamisel ei saa juured märkimisväärselt vigastada, sest ümber tõsta tuleb vaid täitepoti sisu.

Ampli idee

Ostke parem enda koduga sobiv ja piisava mahutavusega dekoratiivne ripp-pott, mida saate kasutada aastaid. Valik on ju väga lai. Kindlasti tasub ära altkastmisega ampelpott.  Segage suvelillemuld kastmisgraanulite ja osmocote väetisega. Täitke oma enda ampel 2/3 ulatuses mullaseguga ning istutage sinna meie ampli täitepott.

 

Eeliseks eraldi ostetavate ampeltaimede eest on kiirem juurdumine ja väiksem juurekava vigastamine istutamise ajal. Ja muidugi soodsam hind. Täitepott – 9.90€

See on toode mugavust ja keskkonda hindavale inimesele.

Samamoodi sobivad täitepotid istutamiseks suurematesse rõdukastidesse või terrassipottidesse.

Istutades oled sa õnnelik!