Jõulupuud ja -seaded – Juhani Puukool
Kui aiatööd tehtud saavad, siis leiate Juhani Puukooli osavad aednikud istikuäridest punumas jõulupärgasid ja vanikuid. Valmistame erinevaid looduslikest materjalidest pühadedekoratsioone.
Kui soovite just kindla suurusega pärga või vanikut, mis sobib ideaalselt Teie ruumidesse, siis võtke julgelt ühendust lähima istikuäriga ja andke oma tellimus aegsasti teada. Soovi korral saab tellida ka transporti.

Jõulupuud

Alates 1. advendist on Juhani Puukooli istikuärides müügil jõulupuud.
Vajadusel saame pakkuda jõulupuu kohale toomiseks transporti. Lisaks on võimalik juurde osta kuusejalg ja valguskett.

Eesti kuuskHarilik kuusk

Juhani Puukoolis müügil olevad kuused on kasvanud Lõuna-Eesti istanduses. Puud on regulaarselt hooldatud ja lõigatud niimoodi, et nad oleksid tihedad ja ühtlased.

 

Kaukaasia nulgKaukaasia nulg

Maailmas kõige enam levinud jõulupuu. Meie puukoolis müügil olevad puud on pärit Taani istandusest. Nulu eeliseks on see, et närtsides ei pudene okkad maha.

 

Jõulupuu hooldamine

Enne tuppa toomist lase jõulupuul toasoojaga harjuda. Kui õues on miinuskraadid, jäta jõulupuu koridori või garaaži sulama. Enne jõulupuu vette panemist sae tüve jupike paar cm lühemaks ja aseta puu koheselt vette. Vesi võiks olla soe, nii umbes 50-60 kraadi. Esimesel kolmel päeval tahab jõulupuu palju juua, 1,5-2,5 liitrit päevas. Hiljem juba vähem. Jälgi, et kuusk ei jääks kuivale. Aseta jõulupuu küttekehast võimalikult kaugele.
Veelgi rohkem infot jõulupuu valiku ja hoolduse kohta leiate siit: JÕULUPUU VALIK JA HOOLDUS